Посій зерно доброти – здоров’я збережи. Запрошуємо на дні соціальної медицини

новини
новини
Посій зерно доброти – здоров’я збережи. Запрошуємо на дні соціальної медицини
3/2/2022

17 лютого – день спонтанного прояву доброти - символ і водночас нагадування про головну людську чесноту. Нашій команді хочеться закликати усіх сіяти розумне, вічне, добре. Ми також користуємось нагодою, щоб повідомити про дні соціальної медицини, які пройдуть в клініці в рамках щорічного проекту «Зерно доброти».

Якщо ваші батьки потребують медичної допомоги, консультації чи обстеження, або ж ви знаєте одиноких літніх людей, які потребують медичної допомоги, але не можуть собі цього дозволити, тоді реєструйтесь на сайті клініки та зробіть добру справу.

Ідея проекту «Зерно доброти»

Бажання творити добро обєднує людей. Колектив нашої клініки, не виключення. Ми віримо в те, що любити життя і відчувати його сповна можна незалежно від віку. Головною умовою для всіх нас є – здоров’я. Насправді робити позитивні зміни та допомагати людям не так складно і що найважливіше не потребує особливих речей. Достатньо команди людей, об’єднаних довкола спільної ідеї, трохи турботи та вільного часу. Минулого року напередодні дня спонтанного прояву доброти, нам захотілося посіяти добро, яке зросте у серцях багатьох. 17 лютого ми започаткували традицію, яка цього року вже вдруге відчиняє двері нашої клініки. Тому запрошуємо до нашого простору на дні соціальної медицини в рамках проекту «Зерно доброти».

Трохи про нашу ініціативу в минулому році:

  • Більше 50 тисяч охоплення в соцмережах
  • Десятки відвідувачів, які отримали фахову медичну допомогу

Хто може стати учасником проекту?

Літні люди, які потребують допомоги
Це категорія людей, які потребують медичної консультації, огляду чи обстеження. Це можуть бути ваші батьки, близькі чи знайомі, яким ви хочете допомогти бути трішки здоровішими.

Літні одинокі люди
Це категорія людей, які проживають самі й часто не мають можливості відвідувати лікаря та пройти обстеження загального стану здоров’я.

Графік днів соціальної медицини

З 17.02 по 24.02 (в будні з 14:00 - 16:00; в суботу: з 13:00 – 15:00) будемо раді бачити вас та ваших близьких у нашому просторі. Ми у свою чергу забезпечимо безкоштовний прийом лікаря-терапевта та УЗД обстеження будь-якої проблемної ділянки. Пригостимо чаєм, кавою теплом та турботою.

Як зареєструвати учасника і скористатися медичними послугами?

Для запису в рамках соціального проекту «Зерно Доброти», вам необхідно попередньо записатись. Для цього достатньо натиснути на сайті на кнопку «Записатись на прийом». Після, заповнити коротку форму, обравши бажану дату в календарі та відмітивши чек-бокс «Зерно доброти». Надіславши заявку, очікуйте дзвінок від адміністратора, який узгодить деталі вашого візиту.

Схожі матеріали